Strona główna
 
bezpieczniki.com > kontakt


Kontakt z firmą JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o.

 


02-293 Warszawa, ul. Krótka 4

tel. 22/751 79 01
tel. 22/751 79 02
fax 022/751 79 03

www.jeanmueller.pl
e-mail: info@jeanmueller.pl


Wyświetl większą mapę

 


Informacje o JEAN MUELLER POLSKA

Firma została założona w 2001 roku jako spółka z o.o. przez niemiecką firmę JEAN MÜLLER GmbH, jednego z czołowych europejskich producentów szafek, zacisków kablowych, listew i rozłączników bezpiecznikowych oraz innych wyrobów  w zakresie niskiego napięcia dla energetyki i przemysłu. Produkty te powstają w zakładach w Niemczech przy zastosowaniu innowacyjnego know-how, będącego efektem przeszło 100-letnich doświadczeń firmy JEAN MÜLLER GmbH, zdobytych dzięki współpracy z tysiącami klientów z wielu krajów świata.
Firma działa w 2 obszarach: dla firm w branży energetycznej dostarcza elementy złącz i szafek kablowo-rozdzielczych oraz podzespoły do produkcji rozdzielnic niskiego napięcia dla stacji transformatorowych, przede wszystkim listwy i rozłączniki bezpiecznikowe (do 2000A) oraz rozłączniki izolacyjne SALIT (do 2000A). W zakresie przemysłowych rozdzielnic prądu oferuje listwowe rozłączniki SL i SASIL, rozłączniki pokrywowe LTL 1, 2, 3 i 4 polowe (do 1600A) oraz urządzenia do monitorowania, zarządzania i wizualizacji danych o prądzie i bezpiecznikach. Od roku 2005 firma JEAN MUELLER POLSKA jest przedstawicielem francuskiej firmy FERRAZ SHAWMUT (obecnie MERSEN), największego w Europie producenta bezpieczników topikowych. Od lipca 2010 firma sprzedaje również wkładki topikowe pod logiem ETI. Dzięki temu firma JEAN MUELLER POLSKA ma największą ofertę bezpieczników w Polsce.


powiększ zdjęcie

www.jeanmueller.pl

 


Informacje o JEAN MÜLLER

Firma Jean Müller GmbH została założona w Eltville nad Renem w 1897 roku przez Jeana Müllera, który podczas prac związanych z oświetleniem wieży Eiffla w Paryżu z okazji Wystawy Światowej, wpadł na pomysł ulepszenia istniejących wówczas bezpieczników elektrycznych i podjęcia ich produkcji.
Początkowo firma prowadziła działalność głównie w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Danii i Luksemburgu, współpracując z kilkuset zakładami energetycznymi.
W 1995 r., gdy prezesem został dr inż. Bernd Müller z kolejnej generacji właścicieli, rozpoczęła ona ekspansję zagraniczną, m.in. w Polsce. Ten, kto prowadzi eksport produktów wysokiej jakości na cały świat, musi posiadać duże doświadczenie i znajomość specyficznych wymagań danego kraju w odniesieniu do wszystkich zastosowań, zarówno w publicznym i przemysłowym zasilaniu energią, jak i w technice przyłączy domowych i zasilaniu budynków. Dlatego produkty z Eltville spełniają wszelkie wymagania międzynarodowych standardów IEC. Naturalnie przedstawiciele firmy współpracują także z odpowiednimi gremiami normalizacyjnymi.
Obecnie Jean Müller GmbH jest największym niemieckim producentem zarówno szafek poliestrowych (produkuje je od 35 lat), jak też listw i rozłączników bezpiecznikowych oraz zacisków kablowych ze stalową ramką. Firma należy też do największych w Niemczech dostawców rozdzielnic niskiego napięcia do stacji transformatorowych. Sprzedaje ona swoje produkty w ponad 70 krajach świata, w wielu krajach ma swoje przedstawicielstwa. Produkty te w olbrzymiej większości powstają w zakładach w Niemczech przy zastosowaniu innowacyjnego know-how, będącego efektem przeszło 100-letnich doświadczeń. Produkcja jest w wysokim stopniu zautomatyzowana i zrobotyzowana, co oznacza najwyższą jakość oferowanych wyrobów i konkurencyjne ceny. Priorytetem firmy jest zapewnienienie maksymalnego bezpieczeństwa zarówno użytkownikom, jak też personelowi mającemu styczność z tymi urządzeniami. Oferowane produkty i rozwiązania standardowo dostosowane są do obsługi pod napięciem.

www.jeanmueller.de

Nowy zakład firmy Jean Müller GmbH w Eltville nad Renem.


powiększ zdjęcie